Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /system/libraries/Template.php on line 230
#0 [internal function]: __error(2, 'Cannot modify h...', '/system/librari...', 230, Array)
#1 /system/libraries/Template.php(230): header('Content-Type: t...')
#2 /system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(187): Template->output()
#3 /system/modules/frontend/PageRegular.php(142): FrontendTemplate->output()
#4 /index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /index.php(333): Index->run()
#6 {main}
Oplot.pl - producent oplotu, kolorowe kable.
{literal} {/literal}

Czym jest oplot

„Industrial design jest kwintesencją techniki ukształtowanej w skończoną formę”
Soro Yanga (Japonia 1960)

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu popularne artykuły gospodarstwa domowego projektowane były wyłącznie z myślą o ich użyteczności.  Wyrafinowane, skoncentrowane na szczególe wzornictwo przemysłowe stanowiło elitarną niszę będąc dostępnym tylko dla nielicznych. 
Wraz z rozwojem technologii oraz wzrostem konsumpcji i zamożności zachodnich społeczeństw elementy sztuki wzorniczej zaczęły przenikać do głównego nurtu.
W ten sposób producenci oświetlenia oraz inne branże przemysłu AGD odkryli oplot jako idealną technologię, która umiejętnie zastosowana łączy w unikalny sposób walory wzornicze („design”) oraz użytkowe.  Wykonane w oplocie kable stały się nierozerwalnym składnikiem tych sprzętów i artykułów, dla których rynek wymaga nie tylko efektywnej izolacji, ale i efektownej oprawy.
Konsumenci potrafią docenić jakość produktów wykorzystujących oplot widząc w nich nie tylko wyposażenie, ale i element zdobniczy swoich domów, biur czy gabinetów.
Firma Oplot dostarcza Państwu oploty dekoracyjne wykonane z nowoczesnych włókien poliestrowych  - wytrzymałych i odpornych na przetarcia.  Są to produkty o najwyższym standardzie oraz jakości wykonania. 
Dzięki szerokiej palecie kolorów, różnej grubości włókien oraz unikalnym wzorom (w tym wykonywanym na indywidualne zamówienie) sięgają po nie zarówno klienci indywidualni jak i liderzy rynku (przemysł oraz hurtownie)
Zobacz wzory naszych oplotów!